Produkcja

Spawacz TIG 141 / MAG 135 Monolith Steel

Koszalin, Zachodniopomorskie   |   Full Time

MONOLITH STEEL SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ TIG 141/ MAG 135

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą TIG 141 i MAG 135

  • przygotowanie materiałów do spawania i spawanie zgodnie z dokumentacją,

  • spawanie elementów i konstrukcji stalowych,

  • składanie konstrukcji stalowych,

  • przestrzeganie procedur jakościowych i technologicznych,

  • przestrzeganie zasad bhp w zakładzie i na stanowisku pracy,

  • odpowiedzialność za powierzone mienie i materiały.

Wymagania :

  • umiejętności i doświadczenie w spawaniu w metodzie MIG 141 / MAG 135,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • odpowiedzialność,

  • punktualność,

  • sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie,

  • umowę o pracę,

  • wdrożenie w codzienne obowiązki,

  • poszerzanie własnych umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Cover Letter