Analyst

Analityk sprzedaży e-commerce

Koszalin, Zachodniopomorskie
Work Type: Full Time

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/eś się, jak w świetle nowoczesnych technologii i narzędzi informatycznych wzbogacić swoje umiejętności analityczne? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną pracę!

Poszukujemy do naszego zespołu Analityka sprzedaży e-commerce.

Zawodowo prężnie rozwijamy gałąź e-commerce, czyli sprzedaż internetową. Jeżeli na co dzień operujesz pojęciami Marża i Zysk to masz już u nas plusa, jak wiesz co to Arkusz Google, to nawet dwa! Chętnie nauczymy Cię wszystkiego co będzie potrzebne na twoim stanowisku pracy.

Dla osoby startującej przygotowaliśmy pełne wdrożenie, wewnętrznie wypracowane dobre praktyki i manuale oraz wsparcie w postaci doświadczonych członków teamu.

Nasze mocne punkty:

  • swoboda pracy i możliwość samorealizacji

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć

  • umowa o pracę lub na zasadach B2B

  • zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • dostęp do narzędzi wspomagających pracę

  • pakiet medyczny

  • świetna kultura organizacyjna i atmosfera pracy

Twoje codzienne zadania:

  • bieżące monitorowanie realizacji sprzedaży (optymalizacja cen, dostosowanie cen względem konkurencji, prognozowanie wyniku sprzedażowego)

  • kontrola opłacalności sprzedaży

  • szybkie reagowanie na zmiany rynku

  • monitorowanie stanów magazynowych

  • praca z narzędziami do monitorowania i prognozowania sprzedaży

  • rozwój narzędzi analitycznych

Preferowane wymagania:

  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych

  • umiejętność zbierania oraz przetwarzania informacji z różnych źródeł (myślenie analityczne)

  • zaangażowanie oraz skupienie w realizacji zadań

  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

Dodatkowo:

  • znajomość języków obcych np. angielski, niemiecki

  • wykształcenie wyższe (preferowane: matematyka, informatyka, ekonomia, finanse lub pokrewne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Wszelkie atuty mile widziane, brakami na początek się nie przejmuj.

Jeśli posiadasz ulubioną roślinkę, może dołączyć razem z Tobą do zespołu.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Inne załączniki