Information Technology

eCommerce Technical Support

Koszalin, Zachodniopomorskie   |   Full Time

Nasze prace zwi─ůzane z ­čÉĹ­čÉĹklonowaniem pracownik├│w niestety zako┼äczy┼éy si─Ö fiaskiem - w Gwiezdnych Wojnach wygl─ůda┼éo to na znacznie prostszeÔÇŽ

Dlatego teraz ­čĹę­čĺ╗szukamy pracownika, entuzjasty technologii ­čîÉwebowych, kt├│ry wesprze nasz zesp├│┼é w kwestiach technicznych i zostanie kolejnym filarem naszej firmy.

Dla osoby startuj─ůcej przygotowali┼Ťmy pe┼éne wdro┼╝enie, wewn─Ötrznie wypracowane dobre praktyki i manuale oraz wsparcie w postaci do┼Ťwiadczonych cz┼éonk├│w teamu.

Ôťö´ŞĆNasze mocne punkty:

  • swoboda pracy i mo┼╝liwo┼Ť─ç samorealizacji
  • wynagrodzenie adekwatne do umiej─Ötno┼Ťci i osi─ůgni─Ö─ç
  • umowa o prac─Ö lub na zasadach B2B
  • zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijaj─ůcej si─Ö firmie
  • dost─Öp do narz─Ödzi wspomagaj─ůcych prac─Ö
  • pakiet medyczny
  • ┼Ťwietna kultura organizacyjna i atmosfera pracy

Ôťö´ŞĆTwoje codzienne zadania:

  • obs┼éuga bie┼╝─ůcych problem├│w technicznych
  • automatyzacja proces├│w biznesowych
  • zarz─ůdzanie integralno┼Ťci─ů danych
  • tworzenie nowych proces├│w oraz narz─Ödzi w ramach wsp├│┼épracy z liderami dzia┼é├│w firmy
  • przeprowadzanie test├│w wdro┼╝onych rozwi─ůza┼ä

Ôťö´ŞĆPreferowane wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie w programowaniu - dowolny j─Özyk
  • otwarto┼Ť─ç na nowe technologie
  • umiej─Ötno┼Ť─ç poszukiwania rozwi─ůza┼ä dla niestandardowych problem├│w
  • dobra znajomo┼Ť─ç Excel/Google Sheet

Ôťö´ŞĆDodatkowo mile widziane:

  • do┼Ťwiadczenie w pracy z projektami opartymi o platform─Ö IdoSell
  • wiedza z zakresu bran┼╝y e-commerce
  • znajomo┼Ť─ç ┼Ťrodowiska Google Apps Script
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka PHP i technologii baz danych MySQL
  • do┼Ťwiadczenie w korzystaniu z narz─Ödzi RPA (Integromat)
  • j─Özyk angielski w stopniu pozwalaj─ůcym na zrozumienie dokumentacji technicznej.

Wszelkie atuty mile widziane, brakami na pocz─ůtek si─Ö nie przejmuj­čśŐ

Je┼Ťli posiadasz ulubion─ů ­čŹâro┼Ťlink─Ö, mo┼╝e do┼é─ůczy─ç razem z Tob─ů do zespo┼éu!

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying