Dział Handlowy

Opiekun produktu e-commerce

Koszalin, Zachodniopomorskie   |   Full Time

Monolith Group jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w Polsce i na rynkach zagranicznych. Podstawową działalnością firmy jest tworzenie i rozwijanie projektów biznesowych, a  po okresie inkubacji wyodrębnianie w postaci spółek kapitałowych. Startupy w początkowej fazie rozwoju otrzymują pełne wsparcie od spółki matki - Monolith Group  (finansowanie, zasoby kadrowe, powierzchnie biurowe, magazynowe), co pozwala na optymalny rozwój projektów.

Wraz z rozwojem firmy oraz chęcią realizacji kolejnych ciekawych wyzwań poszukujemy osoby do Działu wprowadzania produktów.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie produktów do sprzedaży
  • korekta bieżących ofert
  • optymalizacja aktualnych i nowych ofert pod kątem SEO / pozycjonowanie produktów
  • dbanie o odpowiednią kreację graficzną ofert
  • proponowanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży
  • analiza wdrażanych i wdrożonych produktów na różnych kanałach
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży

Preferowane wymagania:

  • podstawowa znajomość zagadnień HTML
  • doświadczenie w pracy z platformami eBay oraz Amazon
  • doświadczenie na obsłudze internetowych platform handlowych (marketplace)
  • biegła znajomość edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych
  • znajomość Photoshop lub inny edytor zdjęć i grafiki

Dodatkowe:

  • znajomość systemu Amazon FBA
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
  • potrafisz efektywnie planować i organizować czas
  • kreatywnie podchodzisz do wyznaczonych zadań

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying