Logistyka

Specjalista ds. zaopatrzenia/zakupów

Koszalin, Zachodniopomorskie
Work Type: Full Time

Monolith Steel Sp. z o.o.

To koszalińska firma działająca na rynku polskim i w krajach Europy Zachodniej. Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie obróbki metali m.in. spawanie, cięcie blach, gięcie, obróbka skrawaniem, malowanie. Wyróżniamy się kompleksową obsługą na wszystkich etapach realizacji. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. zakupów

ZADANIA:

  • realizacja zakupów materiałów,

  • pozyskiwanie nowych dostawców i producentów komponentów do produkcji,

  • tworzenie i utrzymanie bazy alternatywnych dostawców,

  • organizacja dystrybucji i transportu towarów,

  • weryfikacja dokumentów księgowych związanych z dostawami usług transportowych pod względem merytorycznym,

  • zarządzanie zapasami (materiały, narzędzia, materiały do realizacji produkcji, środki ochrony pracowników - odzież BHP,

  • prowadzenie rejestru przychodzących materiałów oraz kontrola dokumentów WZ i ilości dostaw materiałów,

  • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych,

  • koordynowanie przebiegu reklamacji u dostawców,

  • wykonywanie packing-list i etykiet pod wysyłkę.

WYMAGANA:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale zakupów, najlepiej w branży produkcyjnej lub handlowej,

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • zdolności analityczne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, zdolność prezentacji,

  • sumienność, dokładność, systematyczność,

  • samodzielność, zaangażowanie, terminowość,

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się firmie,

  • współpracę na zasadach B2B lub umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,

  • dostęp do narzędzi wspomagających pracę.

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying
Inne załączniki